X

O nas

Firma Fux System Sp. z o.o.

Firma Fux System Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą, działającą na Polskim rynku od 1992 roku. Od lat współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi producentami placów zabaw, dzięki czemu zrealizowaliśmy już ponad 2 000 tys. udanych inwestycji.

Nieustająco dbamy o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Nasze motto: „Sprzedajemy radość twoich dzieci”.

Coraz większe wymagania stawiane przez Inwestorów motywują nas do ciągłego rozwoju i poszerzania naszej oferty o nowe produkty.

Jesteśmy dumni, z tego iż przyczyniamy się do powstawania coraz większej liczby profesjonalnych placów zabaw, ponieważ najważniejsze jest bezpieczeństwo, dobra zabawa i uśmiech bawiących się dzieci.

Fux System Sp. z o.o.
ul.Podmiejska 17b,
66-400 Gorzów Wlkp
NIP:599-316-29-10
REGON:081046157
KRS:0000422956
Tel. +48 (95)  7231 171
Fax.+48 (95)  7231 173
E-mail. info@fuxsystem.pl

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Elementy metalowe wykonane są ze stali cynkowanej malowanej proszkowo. Podesty malowane farbami proszkowymi, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością powłoki na ścieranie. Elementy plastikowe wykonane są z płyty HDPE odpornej na warunki atmosferyczne oraz rozdmuchiwanego tworzywa LLDPE barwionego w masie co daje całkowitą odporność na odbarwienia. Innowacyjny system łączeń (obejm i fasnerów) umożliwia rozbudowę danego zestawu o kolejne moduły zabawowe.

 

 

3

 

ATRAKCYJNY WYGLĄD
Doskonała jakość materiałów, których używamy oraz staranne wykonawstwo stawiają naszą firmę w czołówce światowych producentów placów zabaw. Nasze produkty nie tylko wyglądają świetnie przez wiele lat, ale równie długo spełniają swoje funkcje. Dzięki coraz to nowszym projektom naszych urządzeń nasze place są unikatowe i niepowtarzalne.

 

 

 

PROFESJONALNA KADRA
Jesteśmy specjalistami w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw oraz terenów rekreacyjno-sportowych, parków oraz skwerów. Naszym głównym zadaniem jest budowa placu marzeń Twojego dziecka. Realizacja głównego zadania jest możliwa dzięki profesjonalnej obsłudze w zakresie:

  • Wyposażania placów zabaw w urządzenia zabawowe, rekreacyjne, oraz komunalne.
  • Wyposażenia terenów sportowych w urządzenia siłowni zewnętrznej.
  • Doradztwa zarówno na poziomie projektowym jak i wykonawczym
  • Projektowania w zakresie zagospodarowania terenu
English